Proč bych měl investovat do zlata

04.01.13

Ze všech položek používaných jako měna, je investiční zlato zatím nejvýznamnější. Nezáleží na tom, zda se jedná o nejcennější, nebo nejvzácnější. Co na tom, že člověk zvolil tuto komoditu být standard jako světové měřítko pro bohatství. Jako ve skutečnosti, zlato je jedním z mála kovů, které je tak pečují tolik.

Proč bych měl investovat do zlata

Dnes je snadné najít nejnovější ceny zlata, z internetu, finanční část v ranních novinách, na trhu zprávy v televizi, a dokonce i jako textovou zprávu na váš mobilní telefon. Ale bylo to tak vždycky, že. Po celá desetiletí je cena unce zlata byla poměrně stabilní - takže investoři neviděl hodnotu v návaznosti na změny cen.

Ale v poslední době, cena zlata byla změna, a velký zájem je vzplanul pro drahého kovu. To, co kdysi bylo pod sto dolarů v roce 1940, je nyní více než 600 dolarů. To přineslo investorům asi ve velkých počtech.

Cena zlata je spojeno s tím, jak silný americký dolar je. Vzhledem k velkému nárůstu zlata v posledních deseti letech, mnoho investorů věří, že to je dobrý čas na nákup a spekulovat. Ale pamatujte, že zlato je komoditou, a nesedí a jsou úročeny jako dluhopisu v bance. Váš zisk bude založen na tom, zda je prodejní cena vyšší než cena jste jej zakoupili pro sníženou o případnou makléřské poplatky.

Takže když cena zlata jde nahoru, měli byste být pochybnosti o hodnotě amerického dolaru. To je proto, že zlato zvětší se jako hodnota dolaru klesá. Protože jsme na 600 dolaru za unci úrovni, můžete si být jisti, že hodnota amerického dolaru je poměrně nízká. Toto se nazývá nedostatek důvěry.

Měli byste investovat do zlata dnes? Věříme, že je to docela sázka na jistotu. Vzhledem k tomu, současná světová podmínky, a čas před volbami v USA v roce 2008, bude zlato je pouze zvýšení hodnoty.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Návrhy a cenové kalkulace jsou u nás zcela zdarma, při objednání vestavěné skříně neplatíte nic za zaměření ani za montáž. 


Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytů v Praze?


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Základem rodinných domů, administrativních budov i průmyslových staveb je konstrukční beton.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Industrial cleaning services such as disposal of liquid waste and toxic gases, cleaning of tanks from hazardous chemicals and decontamination.

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.

Synergy Gold: Spoření do zlata ochrání Váš majetek před inflací. Zlaté spoření se Synergy Gold.