Cena produktů ze zlata

01.01.13

Roky a roky měnové inflace mají zcela citliví nám riskovat. Z národní, firemní či dokonce individuální úrovni, dostupnost levné dluhu stabilizuje nás půjčit bez bezstarostně. A nikde se dluh flámu bylo více patrné než na trhu s bydlením. Nízké úrokové sazby hypoték byly přínosem pro kupců domů a bytů, a vytvořil nenasytnou poptávku po strukturovaných produktů ze strany investorů hladových pro výnos. Eager zavázat, Wall Street byl s hostinu. Poskytování půjček na kupci pak zabalí a prodávat je na penzijní fondy, hedge fondů a velkých pojišťoven. Poplatky byly MASSIVE.

Cena produktů ze zlata

Když balíček se jednotlivé půjčky do výrobku (tzv. CDO, ale s mnoha jmen variant) jste schopni si vybrat přesně výplatu, kterou chcete dosáhnout. Přidat do některých ratingem AAA hypoték, směsí v BBB + papíru a vmíchejte do toxických nevyžádané dluhopisů (vázán na výchozí nastavení) a voila máte nástroj s velmi specifickými výnosů a peněžních toků. Samozřejmě tam jsou kapely jako to, co představuje například BBB-Investment Grade Bond. A všechny structurer musí udělat, je použít nejvolnější definovaný Bond vyhovět. Shoda je pod dohledem ratingových agentur, které pomáhají banky dal produkty společně. Je to útulné lukrativní uspořádání a jeho komplikované věci. Jeden z nejvyšších placenou práci na Wall Street je pro korelace obchodníky. Quants kteří Ujistěte se, že základní dokument chovat podle jejich slibu.

A pak je tu páka. A chlapec je tam pákový efekt! Výplaty mohou být zvětšeny až 10x pomocí syntetické nebo deriváty, které odkazují na ještě více hypotečních bazény.

Strana byla skvěle, dokud úrokové sazby začaly stoupat a bydlení začala padat.

Graf 1 - Centex stavitel a 10 roky Dluhopisy (dole) lámání podporu - CDO reakční 1 týden později

Minulý týden se finanční svět se probouzí do tvrdé reality, že hej, možná tyto hypotéky jsou nebudete provádět jak bylo původně plánováno. Možná nebezpečí z prodlení, je mnohem vyšší, než se původně předpokládalo douškem! Bear Sterns oznámila $ 3.2Bn "úvěr" na záchranu jednoho ze svých problémových hedgeových fondů dělají přesně to, co jsem popsala nahoře.

Na základě bankovní indexy prudkým poklesem v pátek, může to být problém něco více rozšířené než to.

Graf 2 - Bankovní index (nahoře) reakci na zprávy CDO, cena zlata trendy spodní (bottom)

Začátkem tohoto měsíce jsme podrobně popsal, jak vyšší úrokové sazby by bylo přínosem pro cenu zlata. To znamená, že v dlouhodobém horizontu se základy pro Gold jsou neuvěřitelně jasné, ale bude krátkodobé bolesti. Důvodem je, že zlato bylo navyšování spolu se všemi ostatními aktivy v rámci současné vlny likvidity. Přecenění rizika CDO by pravděpodobně omezit vydávání těchto nástrojů a způsobují prudké kontrakci v likvidity s odpovídajícím poklesem všech třídách - v případě minulý týden, je údaj, bude rychlost tohoto deflace je mysl vyfukování a zcela ohromující. Nicméně, Golda Ratingové hodnocení byl a vždy zůstane libra. Když si investoři uvědomí neuvěřitelnou NEBEZPEČÍ před námi, vrátí se na zlato v zástupech!

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Návrhy a cenové kalkulace jsou u nás zcela zdarma, při objednání vestavěné skříně neplatíte nic za zaměření ani za montáž. 


Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytů v Praze?


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Základem rodinných domů, administrativních budov i průmyslových staveb je konstrukční beton.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Industrial cleaning services such as disposal of liquid waste and toxic gases, cleaning of tanks from hazardous chemicals and decontamination.