Investiční stříbro

02.01.13

Stříbro úctou investory z drahých kovů po celá staletí. To bylo na dlouhou Býčí vývoj na trhu mnoho let, a pro ty, kteří hledají dlouhodobé investice, to bílé zlato, nebo stříbro, odpovídá vašim potřebám. Každý chápe hodnotu stříbra, stejně jako je tomu na hodnotu zlata, ale jen málokdo si uvědomuje, jak to provést na trhu v posledních několika letech.

Investiční stříbro

Od července roku 2003 a čísla do listopadu 2006, bude růst z několika trhů ukazují, jak moc Silver hodnota výrazně vzrostla. V tomto období růst DJIA 35%. Gold viděl ještě větší růst s úžasnou 84% růst. Za pouhých 3 roky své investice do DJIA a vaše zlato zvedlo až na 84% hodnoty. Zatímco tato čísla zdát atraktivní, je tu ještě jedna číslo, které by tě mohlo zajímat, a to číslo je 205. Ano, stříbrná je hodnota vzrostla 205% v rozpětí 3 let.

Růst jeho hodnoty byl přičítán skutečnosti, že světová poptávka po stříbru předběhla světové dodávky. To byl souhlasně pravdivé od roku 1990 poté, co Spojené státy vydaly miliardy uncí stříbra na světovém trhu. Amerika byla kdysi největší stockpiler stříbra., Ale po 90 letech byl zájem získat zpět hodně stříbra, které nechal volně na trhu, a všichni víme, že poptávka jde nahoru, tak se ceny.

Pokud vlastníte stříbro nebo chcete investovat do této jemného materiálu, nyní je čas, aby tak učinily. Došlo k 205% nárůstu hodnoty více než 3 roky, a byl býčí více než deset let a půl. Jak hodnota dolaru snižuje, nechceš vědět něco, co jsou v držení jeho stále roste v hodnotě? Silver je vaše odpověď.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Návrhy a cenové kalkulace jsou u nás zcela zdarma, při objednání vestavěné skříně neplatíte nic za zaměření ani za montáž. 


Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytů v Praze?


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Základem rodinných domů, administrativních budov i průmyslových staveb je konstrukční beton.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Industrial cleaning services such as disposal of liquid waste and toxic gases, cleaning of tanks from hazardous chemicals and decontamination.