4 tipy investic do stříbra

07.01.13

Při spuštění stříbrné investice, existují 4 hlavní formy stříbra zvážit investice do:

  1. Mince
  2. Bary
  3. 90%
  4. Loose

Mince

Mince mohou být obecně použitelná nebo sběratelskou. Generické mince jsou často známé jako "kol." Sběratelské mince jsou často nazývány "numismatické" mince, fandy termín vychází z latinského slova "numisma" pro mince.

4 tipy investic do stříbra

Generické mince, nebo kola, jsou obecně produkovány soukromými mincovny, kteří vytvářejí mince se zajímavými vzory, ale nemají raritu nebo zvláštní hodnoty jsou s nimi spojeny. Oni jsou obyčejně s potiskem slovy "0.999 ryzího stříbra" a "One trojská unce", aby obsah mince jasné. Hodnota kola je založen na obsahu drahých kovů, ani za stav nebo vzácnosti mince.

Numismatické mince jsou téměř vždy dražší než obecné kol a obvykle získat prémiovou cenu, když jdete prodat. Like generických kolech se často ukazují čistotu a hmotnost kovu na mince, ale na rozdíl od generických kolech, mají vnímanou hodnotu pro veřejnost mimo jejich obsah drahého kovu. Tyto mince jsou často uzavřeny ve vzduchotěsných obalech a mít profesionální numismatické asociace hodnocení s ním spojené.

Příklady numismatické mince zahrnují American Eagle, a kanadské mince Maple Leaf. Každá z těchto mincí obvykle vyžadují cena 10% -20% vyšší než generické mince stejné hmotnosti a kvality. Některé položky jsou velmi vzácné, a požadovat cenu, která činí jejich obsah drahých kovů bezvýznamné, Co se týká jejich hodnota, například 1804 amerického stříbrného Childs, která prodává v aukci za více než 4 miliony dolarů.

Obecně platí, že investoři dávají přednost obecné kola přes numismatických mincí. Zatímco mince prodejci prodávají americké orly na prémii, například, oni budou často neplatí stejnou prémii, když budete prodávat mince zpět k nim.

Mince lze zakoupit ve velkém z velkých prodejců, nebo mohou být zakoupeny od unce v mincí obchodech po celé zemi. Téměř každý kraj ve Spojených státech má alespoň jednu minci obchod, a jejich seznam může obsahovat desítky položek, nebo může být zcela vyprodány v době vysoké poptávky ze strany investorů.

Bary

Mnoho investorů dává přednost tyče pro své investice. Jsou jednodušší na sebe a uchovávat než mince, a jsou k dispozici v mnohem větších hmotností, než typické jeden oz mince. Tyče se nacházejí v jedné unce, pět oz, deset oz, 100 oz, 400 oz, a 1000 oz odrůd v USA. Bary lze nalézt rovněž v lichých vah jako 105oz trojských, ale to by ještě bylo považováno "sto unce" bar. Když si koupíte bary, jsou vám účtovány zprávy pro skutečné hmotnosti barů si koupíte.

Některé firmy vyrábějí tyče speciálně pro investování jako Johnson Matthey, nebo Engelhard, a tyto bary jsou krásně navrženo a leštěné pro prohlížení. Jiný typ vložek najdete bude prostý hledá blok s hmotností baru, "0.999", a možná ražbu Logo společnosti zhruba razítkem na to. Tyto tyče jsou určeny spíše pro průmyslové použití namísto investora, ale mají v podstatě stejnou hodnotu investora jako pěkně navržených a leštěné barů. Na otevřeném trhu, by mohly být "investorské" Tyče mírný prémii, ale pro nejvíce se rozdělit, tyče stejné hmotnosti nesou stejnou hodnotu.

Bary jsou vzácné najít v obchodech mincí než kolech, ale jsou k dispozici čas od času. Více pravděpodobné, budete nakupovat barů z velkého prodejce po telefonu nebo on-line. Populární maloobchodníci patří APMEX, Bullion přímé a The Tulving Company.

90%

Americké mince ražené před rokem 1965 (s výjimkou nickels a haléře) obsahuje 90% stříbra a o 10% mědi. Zpátky do starých časů, naše peníze zastoupená něco, co bychom mohli roztavit a odkázaný vlastně být cenným kovu. Od roku 1965 do roku 1971 Spojené státy snížit zpět na stříbrné použití na 40% vzorce pro mince, a po roce 1971 byl pryč obsah drahých kovů.

Sáčky z 90% stříbrných mincí může také být nalezený v mincovních obchodech nebo v aukci na eBay. Opět platí, že tam jsou některé mince oceňují čistě pro jejich obsahu kovu, a některé z nich jsou oceněny, protože jejich datum vydání se stala vzácná a spadají do numismatické kategorie. Opět platí, že investoři většinou zůstat jasné numismatika, protože generické mince jsou snadněji prodávat na plný potenciální hodnotu.

Volný

Finální kategorie investičního stříbra je kov, který je uvolněný. Mnoho investorů získat předměty, které byly možná určeny pro průmysl, nebo byly zabaleny v unikátním způsobem. Například, v současnosti jeden z významných internetových obchodníků došly kol a barů, ale byl ochoten prodat stříbrnou "výstřel." To bylo prostě malé kulovité kusy hodil do sáčku. Mezi další možnosti patří drát, nebo listy, které byly jasně určeny pro některé průmyslové využití. Nebo snad jste zdědil nějaké mincovní nádobí, které nemá žádnou sběratelskou hodnotu.

Bez ohledu na to, co na trhu byla vytvořena pro, když to dosáhne ruce je stále hodnotné jako investice. Sterling obsahuje pouze 92,5% z drahých kovů, takže to není tak cenné jako "jemný" 99,9% odrůdy, ale ne prodávat v garáži prodeje. Tyto položky bude obtížnější prodat, než mince a barů, ale mince obchody, vrakoviště, a eBay jsou všechny spolehlivé možnosti, které obdrží 80% -95% z drahých kovů tržní hodnoty držíte.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Návrhy a cenové kalkulace jsou u nás zcela zdarma, při objednání vestavěné skříně neplatíte nic za zaměření ani za montáž. 


Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytů v Praze?


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Základem rodinných domů, administrativních budov i průmyslových staveb je konstrukční beton.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Industrial cleaning services such as disposal of liquid waste and toxic gases, cleaning of tanks from hazardous chemicals and decontamination.

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.

Synergy Gold: Spoření do zlata ochrání Váš majetek před inflací. Zlaté spoření se Synergy Gold.