Tři způsoby, jak investovat

04.01.13

Existuje mnoho konceptů a technik pro investice na trzích, ale v jistém smyslu přijdou na tři základy pojmy: konzervativní investice, agresivní investice nebo prostě, bezpečné investování.

Většina lidí vám řekne, že konzervativní investice znamená nic riskovat, jak vám rostou vaše portfolio velmi pomalu v průběhu doby.

Tři způsoby, jak investovat

Zároveň by agresivní investice Zdá se, že znamená riskování a možná ztratí peníze, zatímco v procesu budování hodnotu svých investic.

Bezpečné investice je nejvíce často zaměňována za přísně jiný způsob jak říci konzervativní investování. To je velký omyl. Ve skutečnosti váš klíč k úspěšnému investování by se mělo opírat investovat bezpečně.

Klíčem k bezpečné investování se vztahují na všechny účely, pro investování, včetně:

• Správa důchodového účtu

• Stavební bohatství

• Rostoucí vzdělávací účet

Zásady se točí kolem několika základních pojmů, které mohou být realizovány kýmkoliv a nejsnáze, pokud používáte investiční software. Pojmy a funkce hledat v investiční softwaru patří:

• Tržní Exit signál

• Analýza burzovním symbolem (akcie, ETF nebo fond) ve srovnání s ostatními, a na trhu jako celku

• Nákup / Prodej signály

• Grafy pro vizuální ověření

• Zpět testování najít nejlepší strategie

Hodnota signálu odchodu z trhu může znít jako samozřejmost, ale jedna je založena na faktech oproti nadpisy nebo pocitům vám řekne nejen, kdy prodat a přestěhovat své peníze do bezpečí buď peněžním trhu nebo Bond Fund (nebo bond ETF), ale stejně tak důležitější signál vám také řekne, kdy je čas skočit zpátky dovnitř Mnoho lidí chyběl signál pro to, kdy se dostat zpět do trhu, když nedávné recese končila a zmeškaných značné zisky. Samozřejmě ti, kteří následovali odchodu z trhu signál vyhnout velké ztráty, když recese začala.

Grafy jsou skvělé zobrazuje vám trendy a může být použit i pro analýzu konkrétní burzovní symbol. Ale provedením analýzy, zejména typ relativní síly hybnosti, jako je alfa, můžete nejen vědět, jak symbol může vykonávat, ale jak se srovnává s ostatními a na trhu s akciemi.

Nákup / Prodej signály založené na různých kritérií, jako když symbol začíná klesat ve srovnání jak sám a jiní mohou vyvolat prodat signál a bezplatné nákupní signál pro další symbol, který se pohybuje nahoru.

Schopnost vrátit testovat skupinu fondů nebo ETF najít nejlepší sadu koupit / prodat pravidel a kdy použít trhu Exit signál bude mít za následek investičních strategií, které vás povedou nejen k bezpečné investování, ale na bezpečné a výnosné investice.

Autor Raymond Dominick je návrhář Dynamic investičního Investor Pro software pro akcie, ETF a podílových fondů. Byl investuje na trzích, protože jeho dospívající let. Zkušený obchodní manažer a novinář, on je bývalý registrovaným investičním poradcem zástupce, také profesionální fotograf, který miluje útěku na zázraky Glacier National Park v Montaně.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Návrhy a cenové kalkulace jsou u nás zcela zdarma, při objednání vestavěné skříně neplatíte nic za zaměření ani za montáž. 


Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytů v Praze?


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Základem rodinných domů, administrativních budov i průmyslových staveb je konstrukční beton.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Industrial cleaning services such as disposal of liquid waste and toxic gases, cleaning of tanks from hazardous chemicals and decontamination.

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.

Synergy Gold: Spoření do zlata ochrání Váš majetek před inflací. Zlaté spoření se Synergy Gold.