Jak najít nejlepší investice

04.01.13

K dispozici je jeden nejlepší způsob, jak najít své nejlepší investice v roce 2013, 2014 nebo i mimo. Pokud jste nenašli svůj nejlepší investiční možnost, můžete pronájem bytu Praha, pokud to bylo na krátký seznam zíral do tváře, investování peněz se chystá být zjednodušeny pro vás.

Jak najít nejlepší investice

Vaše nejlepší přístup k investování peněz je mít cíl v mysli a pak porovnat své investiční možnosti, na základě vašich prioritách, pokud jde o: likvidita, bezpečnost, růst, příjem a daňové výhody. Možnost, že se řadí nejvyšší a nejlépe vyhovuje vašim potřebám priority nebo je vaše nejlepší investiční možnosti. Tento jednoduchý proces učinil investovat peníze jednoduchý pro investory v minulosti a bude pracovat v roce 2013, 2014 a následující roky. Plus, pomůže vám to vyhnout se hlavní chyby, pokud budete investovat s cílem na mysli - tím, že odstraní volby, které se nevejdou vašim potřebám.

Likvidita a BEZPEČNOST: Pokud byste mohli potřebovat snadný přístup k penězům poté, co jste investovali a nemůže si dovolit, aby se ztráty: zapomeňte na růstu investic, jako jsou akcie nebo akciové fondy, dlouhodobých dluhopisových fondů, nemovitostí a daň z příznivých účty, jako IRAS a odchodu do důchodu renty. Váš nejlepší investiční možnosti, je vzdát se vyhlídky na vyšší výnosy, vyšší příjmy, a daňové úlevy ... dokud se vaše finanční pozice změní. Pro nyní investuje peníze znamená udržovat bezpečné a tekutina v bance nebo ve fondu peněžního trhu v případě, že budete potřebovat pro finanční nouze. Lepší bezpečný než líto.

Jakmile jste připraveni investovat v dlouhodobém horizontu (například pro odchod do důchodu), investovat peníze pro růst by měla vždy obsahovat zásoby a možná i nemovitostí stejně. Pro většinu lidí je to nejlepší investiční možnosti pro populace zpestřil reklamní podílové fondy. Nejjednodušší způsob, jak investovat peníze do nemovitostí, je s nimi speciálních nemovitostních akciových. Ať tak či onak, průměrný investor akceptuje riziko vydělat si na vyšší výnosy, a podílové fondy nabízejí dobrou likviditu, pokud chcete nějaké peníze zpět. Chcete-li získat daňové zvýhodnění investovat do fondů prostřednictvím vašich 401k v práci nebo v tradičním nebo Roth IRA účet s podílového fondu společnosti.

Za posledních 30 let investovat peníze do dluhopisových fondů byl nejjednodušší a možná nejlepší investiční možnosti pro průměrné lidi, kteří chtěli vyšším příjmem. Tyto prostředky získat větší zájem (platí pro investory ve formě dividend) než skutečně bezpečných možností, jako je spořících účtech, bankovních a CD. Pro 2013, 2014, a poté: Nepovažuji dluhopisových fondů, pokud BEZPEČNOST je vysoko na seznamu priorit. Úrokové sazby jsou blízko rekordně nízké, a dluhopisové fondy přijdou o peníze, když ceny jdou zpět.

Při investování peněz vždy mají cíl na mysli a řadí své možnosti z hlediska likvidity, bezpečnost, růst, příjmy a daňové výhody. To je jediný způsob, jak se vyhnout hlavní chyby a najít nejlepší investiční možnosti.

Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Návrhy a cenové kalkulace jsou u nás zcela zdarma, při objednání vestavěné skříně neplatíte nic za zaměření ani za montáž. 


Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytů v Praze?


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Základem rodinných domů, administrativních budov i průmyslových staveb je konstrukční beton.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Industrial cleaning services such as disposal of liquid waste and toxic gases, cleaning of tanks from hazardous chemicals and decontamination.

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.

Synergy Gold: Spoření do zlata ochrání Váš majetek před inflací. Zlaté spoření se Synergy Gold.